Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Polislerin Yanında Uyuşturucu Sordu

Ünlü oyuncu Feyza Civelek, son dönemde Kızılcık Şerbeti’ne Nilay karakteriyle damgasını vuruyor. Rolüyle oldukça konuşulan Feyza Civelek, verdiği röportajlarla da adından sıkça söz ettiriyor.

Verdiği her röportaj konuşulan Civelek’e gelen yorumlar ise ‘Nilay karakterini aslında canlandırmadığı, kendisinin oynadığı’ yönünde.

Feyza Civelek’in gerçek hayatta başına gelen skandal tam Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ının başına gelecek türden.

POLİSLERİN YANINDA UYUŞTURUCU SORDU

Günaydın’da yer alan habere göre geçen sene 29 Ekim’de polis ekipleri Ulus Mahallesi’nde plakasız motosikletten şüphelendi. GBT sorgulamaları temiz çıkan 2 erkeğin üst araması yapıldı. Ömer Faruk A. isimli kişinin üst araması temiz çıkarken Selçuk Ç.’nin üzerinden peçeteye sarılı 1.5 gram uyuşturucu bulundu.

FEYZA CİVELEK OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Bu esnada Selçuk Ç.’nin yanına bir kadın yaklaştı. Kadın polislerin yanında Selçuk Ç.’ye “Getirdn mi malzemeleri?” diye sordu. Uyuşturucu almak için gelen genç kadının ünlü oyuncu Feyza Civelek olduğu ortaya çıktı.

Civelek’in Selçuk Ç.’nin hesabına uyuşturucu getirmesi için 6 bin lira para gönderdiği ortaya çıktı.

“İLK DEFA KULLANACAKTIM”

Karakolda ifade veren Civelek, “Gece şahısla irtibata geçtim ve uyuşturucu siparişi verdim. Alkollüydüm. Hesaplarına 6 bin lira gönderdim. Yanlarına gittiğimde, ‘Uyuşturucu maddeyi verin’ dedim. Sonra kendisinin polis olduğunu söyleyen sivil giyimli şahıs bana ne olduğunu sordu. Ben de uyuşturucu siparişi verdiğimi söyledim. İlk defa uyuşturucu madde kullanacaktım. Alkollü olduğum için getiren şahısları hatırlamıyorum” şeklinde ifade verdi.

TAKİPSİZLİK KARARI

Mahkemeye sevk edilen Selçuk Ç. ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Selçuk Ç.’ye aynı suç kapsamında 15 yıldan az olmamak şartıyla hapis cezası verilmesi istemiyle dava açıldı. Civelek hakkında ise sipariş ettiği uyuşturucunun eline geçmemesi nedeniyle takipsizlik kararı verildi. Civelek’in evinde ve üzerinde yapılan aramada herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x