Seat Leon fiyatlarında büyük fırsat, Clio parasına Leon satıyorlar

Seat Leon Nisan ayı fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sıfır otomobil pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz ve bugünkü konuğumuz da Seat Leon.

Türkiye pazarında çok yoğun ilgi gören ve satış rekorları kıran efsane kasasına veda eden Leon, yeni kasasıyla beklenen patlamayı yapamadı. Yine de ilgi gören söz konusu otomobil, şimdi tüketicilere güzel bir alım fırsatı sunuyor. İşte detaylar!

Seat Leon fiyat listesi! Bu fiyatlar kaçmaz!

Seat Leon günümüzde Türkiye pazarında sadece iki farklı donanım paketiyle beraber geliyor. Bunlardan giriş segmentinde bizleri 110 beygir gücünde olan 1.0 litrelik benzinli motor ve DSG şanzıman karşılıyor.

Bu motor ve şanzıman ikilisiyle beraber ekonomik yakıt değerleri veren otomobil, performans noktasında ise vasatı aşmayı başarıyor.

Manuel şanzımanlı versiyonu da olsaydı otomobil şüphesiz çok daha fazla ilgi görürdü. Ancak Seat nedense şu anda Türkiye pazarında manuel şanzımana yer vermiyor.

Bu da Leon‘un rakipleri karşısında dezavantajlı bir konuma sürüklenmesine neden oluyor.

Peki ama söz konusu otomobilin güncel fiyatları şu anda ne durumda? Gelin bu merak edilen sorunun cevabını da sizler için hazırlamış olduğumuz listede arayalım.

1.0 eTSI 110 HP DSG Style

Fiyatı: 1.190.000 TL

1.5 eTSI ACT 150 HP DSG FR

Fiyatı: 1.325.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x